پرفروشها در طراحی تاسیسات

تعدادی از محصولات پرفروش این وبسایت آموزشی در زمینه  طراحی تاسیسات برای شما در نظر گرفته شده است. امید است که با آموزشهای این سایت که با رویکرد ورود به بازار نوشته شده است، گامی در روند موفقیت و پیشرفت شما عزیزان برداشته باشیم. لطفا قبل از خرید، نظر خریداران را بررسی بفرمایید. 

 

در صورت هر گونه سوال با ادمین در ارتباط باشید

با تشکر و سپاس از اعتماد شما

 

 

 

 

طراحی تاسیسات2

این فایل آموزشی نحوه طراحی و محاسبات هیدرولیکی  آتش نشانی را با استفاده از نرم افزار Elite نشان می دهد. در این آموزش به محاسبات سیستم های اسپرینکلر و ترکیب آن با سیستم Standpipe در طراحی تاسیسات پرداخته شده است.

 

 

طراحی تاسیسات3

در این مجموعه به آموزش گام به گام نرم افزار کریر جهت محاسبه بارهای ساختمان درطراحی تاسیسات به همراه مثال کاربردی سالن ورزشی و بخش تماشاگران، پرداخته شده است. در این آموزش به طراحی بخش های مختلف سیستم و نیز خواندن خروجی نرم افزار اشاره می کنیم. در انتها نیز فایل طراحی شده در اختیار کاربر قرار می گیرد.

 

 

طراحی تاسیسات4

در این مجموعه آموزشی، به طراحی گام به گام موتورخانه با رویت مپ در طراحی تاسیسات پرداخته شده است. این آموزش شامل نحوه طراحی و چیدمان چیلرهای آب خنک، پمپ های مدار اولیه – ثانویه، برج های خنک کن و لوله کشی هایِ مورد نیاز میباشد. این موتورخانه از نوع سرمایشی بوده و دارای ظرفیت 5000 تن است. 

 

 

طراحی تاسیسات5

این فایل آموزشی نحوه طراحی سیستم وی آر اف با نرم افزار را جهت محاسبه سیستم های حجم متغیر بیان می کند. از ویژگی های اصلی این برنامه، محاسبات، سایزینگ لوله کشی ها و کابل کشی ها در طراحی تاسیسات است. سایزهای به دست آمده در بخش لوله کشی مسی و کابل کشی، برای اکثر سازندگان قابل استفاده بوده و به نوعی از این محاسبات برای دیگر برندها نیز می توان در طراحی تاسیسات استفاده کرد. در انتها نیز مثالی کاربردی جهت روشن تر شدن موضوع آورده شده است. 

 

 

برو بالا