نوع دوره
ویدیویی
مدرس
دکتر امید توتونچیان
تاریخ انتشار
18 اسفند 1398
تعداد بازدید
2321 بازدید
59,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

در این آموزش، بخش اول از آمادگی آزمون طراحی شامل مباحث هوارسانی و تبرید در نظر گرفته شده است. طبق روال چندین سال اخیر هر ساله بطور متوسط 2 مرتبه آزمون صلاحیت اخذ پروانه اشتغال نظام مهندسی ساختمان بصورت سراسری برگزار می گردد.

مدرس دوره:

  • مهندس امید توتونچیان
  • کارشناس ارشد تبدیل انرژی
  • پایه 3 طراحی و نظارت

nezam amadegi 002 - آمادگی آزمون طراحی 1 (تصویری - هوارسان و تبرید)

نمونه آموزش

با توجه به عدم سهمیه بندی و حد نصاب قبولی 50% برای اخذ پروانه اشتغال در رشته های مهندسی هفت­گانه، در سالیان اخیر شاهد آن بوده ­ایم که سطح سوالات بصورت فزاینده ­ای سخت و پیچیده شده و داوطلبان گرامی که گاه فاصله زیاد مابین زمان فارغ التحصیلی و شرکت در آزمون به علت مشغله ­های مختلف پیدا کرده ­اند در زمان آمادگی برای آزمون و همچنین در جلسه آزمون مشکلات عدیده ­ای را متحمل می­ شوند و این مقوله در آزمون طراحی تاسیسات نقش پررنگری ایفا می نماید.

مطالب عنوان شده و عدم موفقیت داوطلبان گرامی باعث هدررفت سرمایه، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ زمانی و همچنین احساس یاس و ناامیدی برای آنها شده­است.

تیم تخصصی تاسیسات نوین برآن شد تا با استفاده از توان تخصصی و علمی زیر مجموعه خود اقدام به تهیه فیلم ­های آموزشی باکیفیت بالا و انتقال تمام تجربیات مدرسین محترم این حوزه به داوطلبین عزیزی شود که به هر دلیل احساس ضعف در مطالب اساسی آزمون­ها داشته ­اند و به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت و شرایط مالی امکان بهره ­گیری از کلاس­ های حضوری اساتید گرانقدر را ندارند.

nezam amadegi 001 - آمادگی آزمون طراحی 1 (تصویری - هوارسان و تبرید)

در آزمون طراحی تاسیسات مکانیکی علاوه بر طرح سوالاتی از مباحث نظام مهندسی از منابع معتبر و مهم تاسیسات نیز سوالات مختلفی طراحی میگردد. یکی از این مباحث سخت و در عین حال مهم در آزمون نظام مهندسی ساختمان برای رشته تاسیسات ساختمانی مبحث هوارسانی و تبرید می­باشد که همواره درصد بالایی از سوالات طراحی را به خود اختصاص می­دهد.

در این مجموعه سعی شده با مرور، بررسی کامل، حل تشریحی و رفع ابهامات داوطلبین عزیز در برخورد با این مباحث و استفاده از سوالات استاندارد و مطرح شده چندین سال اخیر در این حوزه گامی موثر در جهت افزایش دانش فنی داوطلبین گرامی و همچنین افزایش مهارت و دانش کافی برای پاسخگویی به اینگونه سوالات برداشته شود.

مجموعه حاضر به تمامی همکاران گرانقدر که قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی را دارند قویا توصیه می گردد.

  • توجه: آموزش با قفل نرم افزاری در سایت ارائه شده است و تنها بر روی کامپیوتر قابل اجرا است. 

نمونه آموزش

   راهنمای آموزش ها
  • تمام آموزش ها با قفل نرم افزاری ارائه شده و تنها در سیستم عامل ویندوز قابل اجراست.  
  • جهت دانلود آموزش به پنل کاربری در سایت مراجعه فرمایید.
  • پیشنهاد می گردد آموزشها را با دانلود منجر دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.