نوع دوره
ویدیویی
مدرس
دکتر امید توتونچیان
تاریخ انتشار
11 فروردین 1399
تعداد بازدید
1509 بازدید
59,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

در ادامه قسمت اول آموزش تصویری و کامل پاسخگویی به سوالات مباحث هوارسانی و تبرید آزمون طراحی نظام مهندسی، قسمت دوم از سلسله آموزش های این مباحث تهیه و تدارک دیده شده است.

مدرس دوره:

  • مهندس امید توتونچیان
  • کارشناس ارشد تبدیل انرژی
  • پایه 3 طراحی و نظارت

nezam2 01 - آمادگی آزمون طراحی 2 (تصویری - هوارسان و تبرید)

نمونه آموزش

در قسمت دوم که بالغ بر یک ساعت و نیم آموزش سوال محور مطابق با مباحث تدریس شده در کلاس حضوری می باشد سوالات طراحی مبحث هوارسانی و تبرید اردیبهشت ماه 97 آزمون نظام مهندسی با توضیحاتی کامل ارائه گردیده است. هدف از بررسی سوالات استاندارد مطرح شده در آزمون های اخیر و تدریس این مباحث بسیار مهم و کلیدی بصورت سوال محور افزایش تسلط و قابلیت استنباط شما همکاران گرانقدر در مواجه با این قبیل سوالات در جلسه آزمون می باشد.

تهیه و بررسی پکیج های مذکور تاثیر به سزایی برای افزایش تسلط و درک بهتر نحوه پاسخگویی به این قبیل سوالات و افزایش مهارت شما همراهان گرانقدر خواهد داشت. پیشنهاد می گردد برای بازدهی هرچه بهتر مباحث ارائه شده نسبت به تهیه آموزش اول نیز اقدام فرمایید.

تیم تخصصی تاسیسات نوین برآن شد تا با استفاده از توان تخصصی و علمی زیر مجموعه خود اقدام به تهیه فیلم ­های آموزشی باکیفیت بالا و انتقال تمام تجربیات مدرسین محترم این حوزه به داوطلبین عزیزی شود که به هر دلیل احساس ضعف در مطالب اساسی آزمون­ها داشته ­اند و به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت و شرایط مالی امکان بهره ­گیری از کلاس­ های حضوری اساتید گرانقدر را ندارند.

3 31 2020 7 35 48 PM - آمادگی آزمون طراحی 2 (تصویری - هوارسان و تبرید)

در این مجموعه سعی شده با مرور، بررسی کامل، حل تشریحی و رفع ابهامات داوطلبین عزیز در برخورد با این مباحث و استفاده از سوالات استاندارد و مطرح شده چندین سال اخیر در این حوزه گامی موثر در جهت افزایش دانش فنی داوطلبین گرامی و همچنین افزایش مهارت و دانش کافی برای پاسخگویی به اینگونه سوالات برداشته شود.

مجموعه حاضر به تمامی همکاران گرانقدر که قصد شرکت در آزمون طراحی نظام مهندسی را دارند قویا توصیه می گردد.

  • توجه: آموزش با قفل نرم افزاری در سایت ارائه شده است و تنها بر روی کامپیوتر قابل اجرا است. 

نمونه آموزش

   راهنمای آموزش ها
  • تمام آموزش ها با قفل نرم افزاری ارائه شده و تنها در سیستم عامل ویندوز قابل اجراست.  
  • جهت دانلود آموزش به پنل کاربری در سایت مراجعه فرمایید.
  • پیشنهاد می گردد آموزشها را با دانلود منجر دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.