استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

زمانیکه به لاس وگاس می اندیشید، احتمالا به کازینوها، هتل هاو سرگرمی های باورنکردنی آن فکر میکنید. اما استخر ها را نادیده نگیرید! برخی از استخرهای لوکس در لاس وگاس تمام سال حتی در فصل زمستان نیز باز هستند (برخی از استخرها تنها از اواسط ماه مارس تا نزدیک به اواسط ماه اکتبر باز هستند).

 

استخرهای لوکس در لاس وگاس یکی از فاکتورهای اصلی کشاندن مسافران به این شهر زیباست. این استخرها از بخش کودکان شروع شده و تا استخرهای اختصاصی مربوط به بزرگسالان ادامه می یابد.

 

در این مقاله به 10 عدد از برترین استخرهای لوکس در لاس وگاس اشاره می کنیم.

 

1- استخر لوکس هتل Mandalay Bay

ممکن است تاکنون اقیانوس واقعی در یک شهر ساخته نشده باشد، اما در لاس وگاس، ساحلِ آن وجود دارد که دارای 2700 تن شن و ماسه است. استخر این هتل در فضایی بالغ بر 44 هزار متربع ساخته شده است که شامل استخر موج دار، رودخانه روان و سه استخر بزرگ شنا است.

این استخر دارای یکی از بهترین فضاهای استخری در شهر لاس وگاس است. حجم آب موجود در این استخر حدود 1.6 میلیون گالن برآورد شده است و در کنار آن فضاهایی برای رستوران ها و برگزاری کنسرت در نظر گرفته شده است. استخر و ساحل این هتل برای تمامی افراد از جمله کودکان تا بزرگسالان بسیار مناسب است.

 

Mandalay 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

 

 

2- استخر لوکس هتل Cosmopolitan

در این هتل سه استخر بزرگ موجود است. استخر اول با نام Boulevard ، برای برگزاری کنسرتها و اجرای موسیقی زنده در کنار آن طراحی شده است. استخر دوم با نام Chelsea، دارای بخشهایی برای ماساژ است. اما محبوب ترین استخر در این هتل، Marquee نام دارد که برای افراد بالای 21 سال در نظر گرفته شده و محل برگزاری جشن های چند هزار نفره و حضور موسیقیدان های معروف است. این استخر در طبقه چهارم از مسیر ورودی هتل ساخته شده است.

 

Cosmopolitan 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

 

3- استخر لوکس هتل آریا

استخر این هتل با نام  Liquid کمی کوچکتر از 2 استخر قبلی است اما همچنان جذابیت خاص خود را دارد. این یکی از 3 استخر دیگرهتل است. که در فضایی به مساحت 8000 متر مربع ساخته شده است. در کنار این استخر تعداد 85 فضای غذاخوری، 35 تخت برای استراحت در روز و هشت فضای اختصاصی جهت برگزاری مراسم جشن وجود دارد.

aria 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

4- استخر لوکس هتل Wynn

اگر می خواهید یک مهمانی مهیج در وگاس با دی جی ها و جمعیت فراوان برپا کنید، می توانید این را در استخر Encore  برپا کنید. این استخر برای جذب دی جی های برتر جهان مشهور است، بنابراین همیشه جمعیت زیادی را در صف خواهید دید. این استخر و مجموعه تفریحی آن فضایی به مساحت6000 متر مربع را به خود اختصاص داده و شامل 2 استخر دیگر نیز میباشد. همچنین در کنار استخر فضایی برای بازی کودکان دیده شده است.

 

encore 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

 

5- استخر لوکس در هتل Golden Nugget

این استخر دارای یک مخزن 200000 گالنی است که شامل تعداد بیشماری کوسه است و در بخش مرکزی هتل ساخته شده است.  همانطور که در عکس زیر نیز دیده می شود، یک تونل دقیقا از داخل این مخزن شیشه ای عبور می کند که افراد می توانند داخل آن حرکت کنند. این استخر مخصوص کودکان نیست و تنها افراد بزرگسال قادر به استفاده از آن هستند.

golden 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

 

6- استخر لوکس در هتل Caesars Palace

تنها یک استخر در این هتل که به قصر Caesars معروف است، وجود ندارد، بلکه در فضایی به مساحت 20 هزار مترمربع تعداد هفت استخر کامل دیگر نیز در کنار مجسمه های خدایان رومی ساخته شده است. در استخری با این معماری زیبا، تصور می کنید که به روم باستان سفر کرده اید.

 

cesar 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

 

7- استخر لوکس در هتل Bellagio

همه چیز در مجموعه استخر در Bellagio درجه یک است. استخر این هتل بسیار شگفت انگیز و آرامش بخش است و فرصتی برای نشستن و لذت بردن از طلوع زیبای آفتاب است. این هتل همچنین دارای 4 استخر و 4 جکوزی دیگر است که همگی روباز هستند. سایز مجموعه استخرها حدود 8 هزار متر مربع بوده و آب تمام آنها گرم است.

 

belagio 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

 

8- استخر لوکس در هتل Flamingo

این استخر دارای 2 بهش اصلی است. بخش اول یا Beach Club Pool که محیطی بسیار دوستانه و خانوادگی برای کودکان دارد و شامل مکان های غذاخوری و سرسرهای آبی است. بخش دوم یا  Go Pool که برای افراد بزرگسال در نظر گرفته شده است. در بخش دوم از این استخر، دی جی ها و سلبریتی های معروف به چشم می خورند.

 

flamingo 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

 

9- استخر لوکس در هتل Venetian

در این هتل مجلل 10 استخر متفاوت وجود دارد که در برگیرنده فضای بازی کودکان و تفریح بزرگسالان است. این مجموعه با سبک و معماری ایتالیایی ساخته شده و جهت تصفیه از مواد شیمیایی استفاده نمی کند بلکه از آب شیرین چاه های آرتزیان بهره می برد. این استخر ونیزی مکانی مناسب برای مسافرتهای بزرگ خانوادگی است اما در نظر داشته باشید که کودکان زیر 3 سال پذیرفته نمی شوند. در کنار استخر، پیتزا، بستنی، استیک و انواع غذاهای دیگر برای مسافرین هتل رایگان است.

 

venetian 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

 

10- استخر لوکس در هتل Mirage

محوطه سرسبز و آبشارهای روان باعث می شود که استخر میراژ مانند یک جزیره دست نخورده به چشم آید. این هتل دارای 2 استخر بزرگ و 2 جکوزی است که هر دوی آنها نیز روباز هستند و در فضایی به مساحت 8 هزار متر مربع ساخته شده است. در اطراف استخر اصلی، محوطه های زیبای غذا خوری و درختان مناطق گرمسیری بهمراه آبشارهای شگفت انگیز به چشم میخورد.

 

mirage 1 - استخرهای لوکس در لاس وگاس را میشناسید؟

 

مقاله استخر لوکس در حال تکمیل شدن است